Yasal Uyarı

www.solante.com alan adlı internet sitesi Akur Sağlık Ürünleri Üretim Dağıtım ve Pazarlama Tic. A.Ş. (“Akur”) tarafından ticari olmayan amaçlarla yalnızca bireysel kullanımınız için hazırlanmıştır. Bu nedenle site içerisindeki bilgilerin değiştirilmesi, çoğaltılması, kopyalanması veya sitede yayımlandığı amacı dışında bir nedenle kullanılması yasaktır. 

  1. Akur, site içeriğine sadece kendisi tarafından eklenen bilgilerin doğruluğundan sorumludur. İşbu web sitesinde referansı verilerek sunulan her türlü bilgi, bilimsel yayın, makale ve bunlarla sınırlı olmaksızın her tür diğer belge ve bilgi ile ilgili cezai ve hukuki sorumluluk söz konusu belgeyi yaratan kişiye aittir; söz konusu belge ve bilgilerle ilgili olarak Akur her türlü sorumluluktan aridir. Bu web sitesinde yayınlanan üçüncü şahıslara ait web sitelerinde yer alan içeriğin fikri mülkiyet haklarını veya herhangi başka bir hakkı ihlal ettiğine veya yasalara aykırı olduğuna dair iddialar bakımından Akur’un herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.  Akur olarak bu konuda hiçbir sorumluluk kabul etmemekteyiz. 
  1. Bu web sitesinden alınan yahut indirilen bilgileri kullanmak istediğinizde veya kullandığınızda her türlü sorumluluğun sizde olduğunu, bunun sonucunda doğacak risklerden ve zararlardan Akur’un hiçbir sorumluluğunun bulunmadığını  kabul etmektesiniz. 
  1. İşbu web sitesinde yer alan hiçbir ifade, tıbbi ya da değil; herhangi bir öneri veya tavsiye niteliği taşımamaktadır ve öyle yorumlanmamalıdır; bu nedenle tüm ziyaretçiler bu internet sitesinde yer alan içeriğe güvenerek tıbbi ya da başka sonuçlar bekleyerek hareket etmemelidir. Her durumda doktorunuza ve eczacınıza danışmanız gerektiğini belirtmek isteriz. Aksine davranışlar nedeniyle oluşan sonuçlardan Akur sorumlu olmayacaktır. Bu web sitesinde yer alan tüm bilgi ve içerik hiçbir şekilde yasalara aykırılık teşkil etmemektedir. Bu web sitesi üzerinden kanuna aykırı bir faaliyet gerçekleştirilmesi mümkün değildir.
  1. Hiçbir internet bağlantısının yüzde yüz güvenilir ve hatasız olamayacağını unutmamalısınız, bu doğrultuda bu siteye gönderdiğiniz ve/veya bu siteden gönderilen e-postalar güvenli olmayabilir. E-posta ile gönderdiğiniz bilgileriniz konusunda dikkatli olmanız gerekmektedir. 

İşbu web sitesinin veya işbu yasal uyarı metninin tamamını veya herhangi bir kısmını herhangi bir zamanda, önceden haber vermeksizin değiştirme hakkı münhasıran Akur’a aittir. Bu yasal uyarı metninde yapılacak değişiklikler, işbu web sitesini bir sonraki açışınızdan itibaren geçerli olacaktır. Akur olarak işbu web sitesini güncel tutmakla yükümlü olmadığımızı belirtiriz. İnternet sitemizi kullanmanızın, yukarıda sayılan uyarılar dahilinde kullanmayı kabul ettiğiniz anlamına gelmekte olduğu hususunu bildiririz.