Solante Hakkında

Güneş hepimiz için olmazsa olmaz bir yaşam kaynağıdır. Neşedir, enerjidir, sağlıktır… Bununla birlikte güneş, zararlı ışınları nedeniyle cildimiz için çok dikkatli olmamız gereken bir kaynaktır. Bilimsel araştırmalar birçok cilt probleminin / hastalıklarının temel kaynağı olarak güneşin zararlı ışınlarını işaret etmektedir. 

Solante® markası, modern ve stabil koruyucu filtreleri ile güneşin zararlı ışınlarına (UVA-UVB) karşı üst düzey bir koruma sağlar. Bununla birlikte Solante®, farklı cilt problemlerine özgü seçenekler sunan form çeşitliliğiyle de güneşten korunmanın yanı sıra birkaç ürünle elde edilebilecek faydaları tek ürünle elde etmenizi sağlar. 

Bu etkiler;

  1. Üst düzey güneşten korunma,
  2. Çok güçlü nemlendirici etki,
  3. Güçlü antioksidan içerikleri ile benzersiz deri bakımı,
  4. Cildi, yaşlanma etkisine karşı özel koruma,
  5. Hassas ve sorunları olan ciltler için ilave faydalardır.

Cildiniz size özel, bu nedenle güneş koruyucunuzun da sizin cilt tipinize özel olmasını istersiniz. Solante® markası, seride yer alan Solante Pigmenta, Solante Acnes, Solante Telerubor gibi özel formları ile lekeye meyilli, akneli, kızarık ciltlere ve daha bir çok soruna spesifik ilave faydalar sunar. Solante kullanmaya başladığınızda hem siz hem de cildiniz ne kadar özel olduğunuzu hissedeceksiniz.

Siz de cildiniz için uygun olan Solante® formunu bulun ve güneşin zararlı ışınlarından 4 mevsim üst düzey korunun.